/
logo

Hakkımızda

Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Yoğun iş temposu sonrası evine gelen insanının ihtiyacı olan  rahatlık ve huzur, kullanışlı ve iyi tasarlanmış bir mekan ile elde edilebilir.
70’li yıllardan günümüze  gelen, marangozluktan mobilyacılığa geçişte babadan oğula miras kalan bir sanatın öyküsüne sahip olan Duayen Mobilya’nın merkez mağazası  ve üretimi Ankara-Siteler’de bulunmaktadır. Ankara’nın yanı sıra;  Modoko İstanbulMobesko İzmit, Gaziantep , Trabzon ve Samsun mağazaları ile de Türkiye geneline yayılma gayreti içerisindeki Duayen Mobilya;  ProvansCountry ve Haute Couture olmak üzere 3 farklı koleksiyona sahiptir. Türkiye’de tasarım eksikliğinin bulunduğu bu sektörde kendine özgün çizgisi ile bir kimlik bulmuş ender mobilya firmalarından biridir.
Geniş ürün yelpazesi ile bir çok kombinasyon üretilebilmektedir. Koleksiyonların tüm parçaları birbirleri ile uyumlu oldukları gibi her bir parça tek tek de satılabilmektedir.  Bunların yanısıra; özel çözümler ile proje işler de geliştirebilmekte özel tasarımları ile mekanlara ve bütçenize ferahlık katabilmektedir.
Duayen mobilya’dan alacağınız her yeni model ürünler, evlerinize etkileyici  ve lüks bir görünüm verecektir.